Václav František Ulšmíd - Letní den u Svitav

Olej na kartonu, 30x40 cm. Signováno vlevo dole V.F. Ulšmíd. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 55 cm

o autorovi: 1903 - 1985

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 15 000 Kč.

86074. Letní den u Svitav
Dražba ukončena:06.11.2022 20:32:43
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:5 000 Kč