Václav František Ulšmíd - Korčula

Olej na plátně, 29x70 cm. Signováno vpravo dole V. Ulšmíd. Rámováno.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

o autorovi: 1903 - 1985

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 15 000 Kč.

307678. Korčula
Dražba ukončena:26.02.2021 20:14:30
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 200 Kč