Václav František Ulšmíd - Konec léta

Olej na kartonu, 35x50 cm. Signováno vlevo dole V.F. Ulšmíd. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 65 cm

o autorovi: 1903 - 1985

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 15 000 Kč.

94236. Konec léta
Dražba ukončena:30.04.2023 20:57:20
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 000 Kč