Václav František Ulšmíd - Jihočeské rybníky

Olej na kartonu, 35x49 cm Signováno vlevo dole V.F. Ulšmíd. Rám, sklo.

Stav: Malba poškozena. Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 63 cm

o autorovi: 1903 - 1985

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 15 000 Kč.

vydraženo top doporučujeme
79771. Jihočeské rybníky
Dražba ukončena:19.06.2022 20:46:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 100 Kč