Nejdelší strana: 55 cm
Olej na plátně, 30x55 cm. Signováno vlevo dole V. F. Ulšmíd. Rámováno.
Stav: Rám mírně poškozen.
o autorovi: 1903 - 1985
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 15 000 Kč.