Václav Fiala - Za humny

Nejdelší strana: 98 cm

Olej na plátně, 60x73 cm. Signováno vlevo dole V. Fiala 44. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1896-1980
Narodil se v Praze. Studoval na Soukromé malířské škole ve Vídni, na Vyšší umělecké škole v Charkově, AVU v Perohradě a studia zakončil na pražské AVU u prof. Švabinského. Studijní stipendium získal v Paříži. Ve své tvorbě se věnoval malbě, známkové tvorbě, bankovkové grafice a knižním ilustracím, pro které používal především kresbu tužkou, perokresbu, kolorovanou kresbu a akvarel a ve kterých dbal na dodržení historických reálií. Za svou tvorbu získal řadu ocenění doma i ve světě.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 45 000 Kč

119709. Za humny
Zbývá:27 dnů, 0 hodin
Konec dražby:31.07.2024 21:49:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:3 000 Kč

3 000 Kč 04.07.2024 14:41:51 2235