Václav Fiala - U kostela

Kresba, 46x30 cm. Signováno vlevo dole V. Fiala 31. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1896-1980
Narodil se v Praze. Studoval na Soukromé malířské škole ve Vídni, na Vyšší umělecké škole v Charkově, AVU v Perohradě a studia zakončil na pražské AVU u prof. Švabinského. Studijní stipendium získal v Paříži. Ve své tvorbě se věnoval malbě, známkové tvorbě, bankovkové grafice a knižním ilustracím, pro které používal především kresbu tužkou, perokresbu, kolorovanou kresbu a akvarel a ve kterých dbal na dodržení historických reálií. Za svou tvorbu získal řadu ocenění doma i ve světě.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 45 000 Kč

303756. U kostela
Dražba ukončena:23.02.2020 20:10:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:700 Kč

700 Kč 22.02.2020 9:22:14 72
600 Kč 16.02.2020 10:04:43 3361