Václav Fiala - Cirkus přijel

Litografie, 32x45, signováno vpravo dole V. Fiala. Pasparta.

pozn.: Mírně poškozeno.

o autorovi: 1896-1980
Narodil se v Praze. Studoval na Soukromé malířské škole ve Vídni, na Vyšší umělecké škole v Charkově, AVU v Perohradě a studia zakončil na pražské AVU u prof. Švabinského. Studijní stipendium získal v Paříži. Ve své tvorbě se věnoval malbě, známkové tvorbě, bankovkové grafice a knižním ilustracím, pro které používal především kresbu tužkou, perokresbu, kolorovanou kresbu a akvarel a ve kterých dbal na dodržení historických reálií. Za svou tvorbu získal řadu ocenění doma i ve světě.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 45 000 Kč

34351. Cirkus přijel
Dražba ukončena:18.09.2019 19:10:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč