Václav Dobrý

305059. Snopy

popis: Pastel, 32x40 cm. Signováno vlevo dole V. Dobrý. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 04.06.2020 20:00:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 700 Kč