Václav Dobrý - Příjezd do vsi

Kombinovaná technika, 44x64 cm. Signováno vpravo dole Vašek Dobrý. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 80 cm

116352. Příjezd do vsi
Dražba ukončena:26.05.2024 20:07:13
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 600 Kč