Václav Dobrý - Příjezd do vsi

Detail položky

Detail položky

Kombinovaná technika, 44x64 cm. Signováno vpravo dole Vašek Dobrý. Rám, sklo.

> Zobrazit detail položky a informace o autorovi

Stav: Rám mírně poškozen. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.

Nejdelší strana: 80 cm

 

o autorovi: Narodil se v Plzni roku 1897. Studoval soukromě u prof. Ehrenhafta ve Vídni a J. Bubeníčka v Uhřiněvsi. Jeho bratr Ladislav Dobrý byl také malířem.

vydraženo
116352. Příjezd do vsi
Dražba ukončena:26.05.2024 20:07:13
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 600 Kč
Chcete prodat obraz od stejného autora?

> Zobrazit informaci jak prodat obraz v aukci

ČástkaPřihozenoPřihodil
1 600 Kč 26.05.2024 20:04:13 10449
1 500 Kč 26.05.2024 20:01:28 15134
1 400 Kč 26.05.2024 20:00:42 10449
1 300 Kč 26.05.2024 19:59:26 15134
1 200 Kč 26.05.2024 19:56:49 10449
1 100 Kč 26.05.2024 19:45:33 15134
1 000 Kč 26.05.2024 19:41:03 10449
900 Kč 26.05.2024 18:36:00 15134
800 Kč 26.05.2024 17:42:50 10449
700 Kč 26.05.2024 9:51:37 15134
600 Kč 19.05.2024 21:40:53 15406
500 Kč 17.05.2024 18:33:04 15031