Václav Dlouhý - Ve vsi

Olej na kartonu, 33x43 cm, signováno vlevo dole Dlouhý 72, rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1923-1989
Grafik a malíř, postupně přešel ke geometrizaci tvarů, střídání bílých a černých rovin a k malířské zkratce. Zastoupen v Národní galerii i v zahraničí.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 5 000 Kč.

17455. Ve vsi
Dražba ukončena:29.03.2018 19:08:49
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:1 100 Kč