Václav Černý - Z Valašska

Olej na kartonu, 32x45 cm. Signováno vpravo dole V. Černý. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1872 - 1947

72230. Z Valašska
Zbývá:5 dnů, 3 hodin
Konec dražby:23.01.2022 20:27:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč