Václav Černý - Procesí

Olej na plátně, 29x42 cm, signováno vlevo dole V. Černý, rám.

Pozn.: Rám poškozen.

o autorovi: 1872 - 1947

11696. Procesí
Dražba ukončena:28.06.2017 19:38:49
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:22 000 Kč