Václav Černý - Krojovaná dívka ve světnici

Olej na plátně, 48x35 cm. Signováno vlevo dole Václav Černý. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 64 cm

o autorovi: 1872 - 1947

82842. Krojovaná dívka ve světnici
Dražba ukončena:21.08.2022 20:09:19
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 000 Kč