Václav Brožík - Portrét ženy

Detail položky

Detail položky

> Zobrazit detail položky a informace o autorovi

Olej na kartonu, 39x30 cm. Signováno vpravo dole V. Brožík. Rám.

Pozn.: Malba mírně poškozena. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem a prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc..

 

o autorovi: 1851 - 1901
Narodil se v Železném Hamru u Třemošné. Studoval na Akademii výtvarných umění v Praze, Drážďanech a Mnichově. Studijní cestu podnikl do Nizozemí, kde studoval staré vlámské a holandské malíře. Poté pedagogicky působil na pražské AVU. Pobýval částečně v Praze a Paříži. Stal se nejznámějším českým malířem v Evropě poslední čtvrtiny 19. století, který jako člen Francouzského institutu vstoupil mezi „čtyřicet nesmrtelných“, což se žádnému jinému českému umělci nepodařilo. Byl malířem českých dějin, historických výjevů, žánrů a podobizen, člen výtvarné generace Národního divadla v Praze.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 5 200 000 Kč

vydraženo
19881. Portrét ženy
Dražba ukončena:26.04.2018 20:27:21
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:36 000 Kč
Chcete prodat podobný předmět?

> Zobrazit informaci jak prodat předmět v aukci

ČástkaPřihozenoPřihodil
36 000 Kč 26.04.2018 20:22:21 3856
35 000 Kč 26.04.2018 20:21:39 1016
34 000 Kč 26.04.2018 20:17:09 3856
33 000 Kč 26.04.2018 20:15:46 1016
32 000 Kč 26.04.2018 20:13:43 3856
31 000 Kč 26.04.2018 20:11:26 1016
30 000 Kč 26.04.2018 20:10:21 3856
29 000 Kč 26.04.2018 20:10:15 1016
28 000 Kč 26.04.2018 20:06:09 3856
27 000 Kč 26.04.2018 20:05:36 3683
26 000 Kč 26.04.2018 20:05:03 3856
25 000 Kč 26.04.2018 20:04:08 3683
24 000 Kč 26.04.2018 20:03:51 3856
23 000 Kč 26.04.2018 20:02:55 3683
22 000 Kč 26.04.2018 20:02:35 3856
21 000 Kč 26.04.2018 20:00:43 3683
20 000 Kč 26.04.2018 20:00:24 3856
19 000 Kč 26.04.2018 19:59:23 3683
18 000 Kč 26.04.2018 19:58:20 3856
17 000 Kč 26.04.2018 19:57:19 3683
16 000 Kč 26.04.2018 19:52:02 3856
15 000 Kč 26.04.2018 19:46:07 1016
14 000 Kč 26.04.2018 7:55:22 3856
13 000 Kč 26.04.2018 0:40:32 121
12 000 Kč 25.04.2018 14:57:38 3856
11 000 Kč 14.04.2018 19:46:35 3788
10 000 Kč limit (14.04.2018 19:46:30) 121
9 500 Kč 14.04.2018 19:46:31 3788
9 000 Kč limit (14.04.2018 18:59:44) 121
8 500 Kč 14.04.2018 18:59:45 3788
8 000 Kč limit (14.04.2018 18:59:40) 121
7 500 Kč 14.04.2018 18:59:41 3788
7 000 Kč limit (14.04.2018 18:59:37) 121
6 500 Kč 14.04.2018 18:59:38 3788
6 000 Kč limit (14.04.2018 18:59:32) 121
5 500 Kč limit (14.04.2018 18:59:31) 3788
4 100 Kč limit (14.04.2018 18:59:16) 121
4 000 Kč 14.04.2018 18:59:17 3788
3 900 Kč limit (14.04.2018 18:59:13) 121
3 800 Kč 14.04.2018 18:59:14 3788
3 700 Kč limit (14.04.2018 18:59:10) 121
3 600 Kč 14.04.2018 18:59:11 3788
3 500 Kč limit (14.04.2018 18:59:07) 121
3 400 Kč 14.04.2018 18:59:08 3788
3 300 Kč limit (14.04.2018 18:59:03) 121
3 200 Kč 14.04.2018 18:59:04 3788
3 100 Kč limit (14.04.2018 18:59:00) 121
3 000 Kč 14.04.2018 18:59:01 3788
2 900 Kč limit (14.04.2018 18:58:57) 121
2 800 Kč 14.04.2018 18:58:58 3788
2 700 Kč limit (14.04.2018 18:58:54) 121
2 600 Kč 14.04.2018 18:58:55 3788
2 500 Kč limit (14.04.2018 18:58:51) 121
2 400 Kč 14.04.2018 18:58:52 3788
2 300 Kč limit (14.04.2018 18:58:48) 121
2 200 Kč 14.04.2018 18:58:49 3788
2 100 Kč limit (14.04.2018 18:58:44) 121
2 000 Kč 14.04.2018 18:58:45 3788
1 900 Kč limit (07.04.2018 13:04:08) 121
1 800 Kč 02.04.2018 18:30:38 1534
1 700 Kč 31.03.2018 17:51:33 627
1 600 Kč 29.03.2018 23:53:23 849
1 500 Kč 29.03.2018 23:42:33 2533