Václav Brožík - Oboustranná kresba

Detail položky

Detail položky

> Zobrazit detail položky a informace o autorovi

Kresba, 11x18 cm. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem. Přiloženo písemné potvrzení pravosti od Dr. Jaroslava Borovičky.

 

o autorovi: 1851 - 1901
Narodil se v Železném Hamru u Třemošné. Studoval na Akademii výtvarných umění v Praze, Drážďanech a Mnichově. Studijní cestu podnikl do Nizozemí, kde studoval staré vlámské a holandské malíře. Poté pedagogicky působil na pražské AVU. Pobýval částečně v Praze a Paříži. Stal se nejznámějším českým malířem v Evropě poslední čtvrtiny 19. století, který jako člen Francouzského institutu vstoupil mezi „čtyřicet nesmrtelných“, což se žádnému jinému českému umělci nepodařilo. Byl malířem českých dějin, historických výjevů, žánrů a podobizen, člen výtvarné generace Národního divadla v Praze.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 5 200 000 Kč

vydraženo
24012. Oboustranná kresba
Dražba ukončena:01.11.2018 22:23:22
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:6 000 Kč
Chcete prodat podobný předmět?

> Zobrazit informaci jak prodat předmět v aukci

ČástkaPřihozenoPřihodil
6 000 Kč 01.11.2018 22:18:22 1957
5 500 Kč 01.11.2018 22:16:09 1556
5 000 Kč 01.11.2018 22:14:31 1957
4 900 Kč 01.11.2018 22:12:41 1556
4 800 Kč 01.11.2018 22:09:39 2451
4 700 Kč 01.11.2018 22:01:43 1556
4 600 Kč 01.11.2018 21:41:00 1957
4 500 Kč limit (01.11.2018 21:39:05) 1556
4 400 Kč 01.11.2018 21:39:06 1957
4 300 Kč limit (01.11.2018 21:32:48) 1556
4 200 Kč 01.11.2018 21:27:20 1957
4 100 Kč 01.11.2018 21:22:44 1556
4 000 Kč limit (01.11.2018 21:20:31) 1957
4 000 Kč 01.11.2018 21:20:32 1556
3 900 Kč limit (01.11.2018 21:06:48) 1957
3 800 Kč 01.11.2018 21:06:49 1556
3 700 Kč limit (01.11.2018 21:06:40) 1957
3 600 Kč 01.11.2018 21:06:41 1556
3 500 Kč limit (01.11.2018 21:06:20) 1957
3 400 Kč 01.11.2018 21:06:21 1556
3 300 Kč limit (01.11.2018 21:05:59) 1957
3 200 Kč 01.11.2018 21:06:00 1556
3 100 Kč limit (01.11.2018 21:05:18) 1957
3 000 Kč 01.11.2018 21:05:19 1556
2 900 Kč limit (01.11.2018 21:05:10) 1957
2 800 Kč 01.11.2018 21:05:11 1556
2 700 Kč limit (01.11.2018 20:55:53) 1957
2 600 Kč limit (01.11.2018 20:55:52) 1556
2 400 Kč limit (01.11.2018 20:55:32) 1556
2 300 Kč 01.11.2018 20:55:33 1957
2 200 Kč limit (01.11.2018 20:30:37) 1556
2 100 Kč limit (01.11.2018 20:30:36) 956
1 600 Kč 01.11.2018 19:18:07 1556
1 500 Kč 01.11.2018 18:57:35 956
1 400 Kč 01.11.2018 11:49:17 1089
1 300 Kč 01.11.2018 10:40:13 1957
1 200 Kč limit (31.10.2018 22:20:04) 4285
1 200 Kč limit (01.11.2018 10:40:12) 4285
1 100 Kč 31.10.2018 15:14:20 1957
1 000 Kč limit (31.10.2018 14:58:03) 4285
1 000 Kč limit (31.10.2018 15:14:19) 4285
900 Kč 31.10.2018 10:23:33 1089
800 Kč 30.10.2018 13:44:46 4460
700 Kč limit (30.10.2018 9:03:45) 4285
700 Kč limit (30.10.2018 13:44:45) 4285
600 Kč 30.10.2018 0:38:48 4460
500 Kč limit (24.10.2018 19:50:15) 4285
500 Kč limit (30.10.2018 0:38:47) 4285