Václav Březina

59745. V tůni

popis: Olej na plátně fixovaném na kartonu, 68x42 cm. Signováno vpravo dole V. Březina. Rámováno.

pozn.: Rám mírně poškozen. Malba poškozena. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1862 - 1906

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 225 000 Kč.

zbývá: 18 dnů, 15 hodin

konec dražby: 26.05.2021 19:11:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

minimální příhoz: 500 Kč

aktuální cena: 8 000 Kč