Václav Březina - U březového háje

Olej na překližce, 45x35 cm, signováno vpravo dole V. Březina, rám.

o autorovi: 1862 - 1906

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 225 000 Kč.

17372. U březového háje
Dražba ukončena:28.03.2018 22:15:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:19 000 Kč