Václav Březina - Lesní potok

Olej na kartonu, 30x20 cm. Signováno vpravo dole V. Březina. Rámováno.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem.

Nejdelší strana: 40 cm

o autorovi: 1862 - 1906

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 225 000 Kč.

vydraženo posouzeno znalcem
78944. Lesní potok
Dražba ukončena:29.06.2022 22:05:45
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:19 000 Kč