Václav Březina - Interiér lesa

Olej na kartonu, 25x34 cm Signováno vlevo dole V. Březina. Rámováno.

Stav: Malba mírně poškozena.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem.

Nejdelší strana: 34 cm

o autorovi: 1862 - 1906

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 225 000 Kč.

vydraženo posouzeno znalcem
74318. Interiér lesa
Dražba ukončena:30.03.2022 21:51:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:20 000 Kč