Václav Březina - Březový háj

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 34x24 cm. Signováno vlevo dole V. Březina. Rámováno.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

o autorovi: 1862 - 1906

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 225 000 Kč.

65160. Březový háj
Dražba ukončena:30.09.2021 21:41:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:7 500 Kč