Václav Březina - Alej

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 25x32 cm. Signováno vpravo dole V. Březina. Rámováno.

o autorovi: 1862 - 1906

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 225 000 Kč.

62346. Alej
Dražba ukončena:28.07.2021 20:18:58
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:22 000 Kč