Václav Beránek - V parku

Olej na plátně fixovaném na sololitu, 25x30 cm. Signováno vpravo dole V. Beránek. Rámováno.

Stav: Rám poškozen.

61842. V parku
Dražba ukončena:04.07.2021 21:53:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč