Litografie 41/87, 48x37 cm. Signováno tužkou vpravo dole Benedikt 93. Rám, sklo.
Nejdelší strana: 64 cm
o autorovi: 1952
Malíř, grafik. Studoval soukromě u prof. Jiřího Patery. Používá originální technika zpracovávaného tématu, je představitelem tzv. lyrické abstrakce a analytické malby. Žije a tvoří v Praze, je členem Sdružení pražských výtvarných umělců a Jednoty umělců výtvarných v Praze.
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 24 000 Kč