Václav Benedikt - Žlutý totem

Litografie 41/87, 48x37 cm. Signováno tužkou vpravo dole Benedikt 93. Rám, sklo.

Nejdelší strana: 64 cm

o autorovi: 1952
Malíř, grafik. Studoval soukromě u prof. Jiřího Patery. Používá originální technika zpracovávaného tématu, je představitelem tzv. lyrické abstrakce a analytické malby. Žije a tvoří v Praze, je členem Sdružení pražských výtvarných umělců a Jednoty umělců výtvarných v Praze.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 24 000 Kč

vydraženo posouzeno znalcem
108928. Žlutý totem
Dražba ukončena:10.01.2024 22:17:35
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 200 Kč