Václav Benedikt - Zelená krajina

Olej na plátně, 55x70 cm. Signováno vpravo dole Ben. 1980. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 73 cm

o autorovi: 1952
Malíř, grafik. Studoval soukromě u prof. Jiřího Patery. Používá originální technika zpracovávaného tématu, je představitelem tzv. lyrické abstrakce a analytické malby. Žije a tvoří v Praze, je členem Sdružení pražských výtvarných umělců a Jednoty umělců výtvarných v Praze.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 24 000 Kč

116200. Zelená krajina
Dražba ukončena:19.05.2024 20:24:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 200 Kč