Václav Benedikt - Růžové pobřeží

Litografie 89/200, 34x22 cm. Signováno tužkou vpravo dole Benedikt 93. Rám, sklo.

Nejdelší strana: 61 cm

o autorovi: 1952
Malíř, grafik. Studoval soukromě u prof. Jiřího Patery. Používá originální technika zpracovávaného tématu, je představitelem tzv. lyrické abstrakce a analytické malby. Žije a tvoří v Praze, je členem Sdružení pražských výtvarných umělců a Jednoty umělců výtvarných v Praze.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 24 000 Kč

108900. Růžové pobřeží
Dražba ukončena:10.01.2024 21:39:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč