Olej na plátně, 27x35 cm, signováno vlevo dole V. Jansa, rám. Pozn.: Plátno nažehleno, napnuto na nový blind rám. Rám poškozen. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.