Václav Jansa - Kostel na Karlově

Olej na plátně, 27x35 cm, signováno vlevo dole V. Jansa, rám.

Pozn.: Plátno nažehleno, napnuto na nový blind rám. Rám poškozen. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

2421. Kostel na Karlově
Dražba ukončena:28.05.2015 19:48:00
Vyvolávací cena:2 500 Kč
vydraženo za:13 000 Kč