Václav Pavlík - Zátiší s vázou a motýlem

Olej na kartonu + textil, 93x59 cm, signováno vpravo dole V. Pavlík, rám.

1901, Černilov - 1966
Student UMPRUM (prof. Drahoňovský, Mařatka, Benda a Brunner), poté žák

Pozn.: Dědeček současné majitelky získal dílo přímo od autora.

6626. Zátiší s vázou a motýlem
Dražba ukončena:01.12.2016 20:02:28
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:12 000 Kč