Václav Pavlík - Kytička ve váze

Olej na plátně, 37x31 cm, signováno vpravo dole V. Pavlík, rám.

1901, Černilov - 1966
Student UMPRUM (prof. Drahoňovský, Mařatka, Benda a Brunner), poté žák

Pozn.: Malba poškozena.

4865. Kytička ve váze
Dražba ukončena:26.05.2016 20:03:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 200 Kč