Václav Pavlík - Kytice ve džbánu

Kombinovaná technika, 81x77 cm, signováno vpravo dole V. Pavlík 42, rám, zaskleno.

1901, Černilov - 1966
Student UMPRUM (prof. Drahoňovský, Mařatka, Benda a Brunner), poté žák

Pozn.: Rám poškozen.

1800. Kytice ve džbánu
Dražba ukončena:28.01.2015 20:05:23
Vyvolávací cena:1 300 Kč
vydraženo za:7 500 Kč