Václav Pavlík - Kytice

Olej na kartonu, 78x63 cm, signováno dole uprostřed V. Pavlík, rám.

1901, Černilov - 1966
Student UMPRUM (prof. Drahoňovský, Mařatka, Benda a Brunner), poté žák

Pozn.: Rám mírně poškozen.

5413. Kytice
Dražba ukončena:28.09.2016 21:17:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:9 000 Kč