V. Zlámal - Zima ve vsi

Detail položky

Detail položky

Kombinovaná technika, 20x29 cm. Signováno vlevo dole V. Zlámal 65. Rám, sklo.

> Zobrazit detail položky a informace o autorovi

Stav: Rám mírně poškozen. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.

Nejdelší strana: 39 cm

130188. Zima ve vsi
Zbývá:9 dnů, 18 hodin
Konec dražby:08.12.2024 20:28:00
Vyvolávací cena:500 Kč
Chcete prodat obraz od stejného autora?

> Zobrazit informaci jak prodat obraz v aukci