V. Vovsík, C. H. Dostál - Soubor 4 prací - Krajiny

Různé techniky, od 14x20 cm do 40x50 cm. 2x signováno. Rámováno.

Pozn.: 3x rám mírně poškozen, 1x rám poškozen.

V. Vovsík, C. H. Dostál
305885. Soubor 4 prací - Krajiny
Dražba ukončena:19.08.2020 20:01:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč