V. Stretti, R. Lauda - Soubor 2 grafických listů - Viktor Stretti, Richard Lauda

13x15 cm a 16x22,5 cm, oba signovány - Viktor Stretti, R. Lauda, rám, pasparta, zaskleno.

Pozn.: Rám mírně poškozen

V. Stretti, R. Lauda
9432. Soubor 2 grafických listů - Viktor Stretti, Richard Lauda
Dražba ukončena:12.04.2017 22:47:00
Vyvolávací cena:200 Kč
vydraženo za:300 Kč