Viktor Jan Rychlík - Pražské panorama

Olej na plátně, 65x100 cm, signováno vlevo dole V. Rychlík, rám.

1875, Plzeň
Žák vídeňské akademie. Zabýval se pražskými motivy. Podle jeho akvarelů byly provedeny mnohé barevné lepty pražských pohledů.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

3837. Pražské panorama
Dražba ukončena:28.01.2016 20:54:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:12 000 Kč