V. Röhling, J. Rejžek, J. Bérová,... - Konvolut 6 grafických prací

Nejdelší strana: 93 cm

Různé techniky, od 30x42 cm do 42x73 cm. Většina signována. Volné listy.

Pozn.: Mírně poškozeno.

120665. Konvolut 6 grafických prací
Dražba ukončena:28.07.2024 20:28:30
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč