V. Rada, Menclová a další - Konvolut 9 kreseb

Kresby, od 35x55 cm do 9x15 cm. Většina signována. 4x pasparta, 1x rám, pasparta, sklo, 4x volné listy.

Pozn.: 1x rám poškozen

V. Rada, Menclová a další
59505. Konvolut 9 kreseb
Dražba ukončena:13.05.2021 19:22:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 100 Kč