V. Procházka - Zátiší s konvicí a ovocem

Olej na plátně, 47x58 cm. Signováno vpravo dole V. Procházka. Rámováno.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

308743. Zátiší s konvicí a ovocem
Dražba ukončena:25.05.2021 20:08:15
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 200 Kč