V. Procházka - V Tatrách

Olej na plátně, 88x78 cm. Signováno vlevo dole V. Procházka. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen, malba poškozena.

29737. V Tatrách
Dražba ukončena:28.03.2019 18:32:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:1 700 Kč