V. Procházka - Sněhová nadílka

Olej na plátně, 115x80 cm. Signováno vpravo dole V. Procházka. Rámováno.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

62120. Sněhová nadílka
Dražba ukončena:25.07.2021 22:13:02
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 900 Kč