V. Procházka - Rozkvetlá hrušeň

Olej na plátně, 79x114 cm. Signováno vpravo dole V. Procházka. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

89319. Rozkvetlá hrušeň
Zbývá:2 dnů, 20 hodin
Konec dražby:29.01.2023 20:21:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:1 000 Kč

1 000 Kč 25.01.2023 20:07:47 10718