V. Procházka - Kvetoucí jabloň

Olej na kartonu, 46x56 cm. Signováno vlevo dole V. Procházka, Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

19982. Kvetoucí jabloň
Dražba ukončena:26.04.2018 21:50:51
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 500 Kč