V. Otcovský - Cesta zimní krajinou

Kombinovaná technika. 42x62 cm. Signováno vpravo dole V. Otcovský. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

V. Otcovský
302854. Cesta zimní krajinou
Dražba ukončena:26.12.2019 20:01:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč limit (26.12.2019 18:54:24) 4156