V. Novák

304045. Vesnice v zimním hávu

popis: Olej na plátně, 70x100 cm. Signováno vpravo dole V. Novák. Rámováno.

Pozn.: Rám poškozen. Malba poškozena.

dražba ukončena: 16.03.2020 20:13:00

vyvolávací cena: 600 Kč

vydraženo za: 700 Kč

700 Kč 16.03.2020 17:56:14 2663
600 Kč 12.03.2020 14:42:20 6671