V. Novák - Snopy u chalup

Olej na plátně, 67x97 cm. Signováno vpravo dole V. Novák. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 108 cm

74702. Snopy u chalup
Dražba ukončena:13.03.2022 21:34:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 900 Kč