V. Novák - Přístavní městečko

Olej na sololitu, 30x39 cm. Signováno vpravo dole V. Novák. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

80215. Přístavní městečko
Dražba ukončena:26.06.2022 20:10:19
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 400 Kč