V. Novák

61116. Pražské panorama

popis: Olej na plátně, 40x48 cm. Signováno vpravo dole V. Novák. Rámováno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 01.07.2021 22:50:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 2 100 Kč