V. Novák

303968. Pohled na ves

popis: Olej na plátně, 63x90 cm. Signováno vpravo dole V. Novák. Nerámováno.

Pozn.: Malba mírně poškozena.

dražba ukončena: 09.03.2020 20:11:00

vyvolávací cena: 700 Kč

vydraženo za: 700 Kč

700 Kč 06.03.2020 13:24:28 4923