V. Novák - Chalupa v zasněžených kopcích

Olej na kartonu, 35x50 cm. Signováno vpravo dole V. Novák. Rám, sklo.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

72224. Chalupa v zasněžených kopcích
Zbývá:5 dnů, 2 hodin
Konec dražby:23.01.2022 20:21:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:900 Kč