Olej na plátně, 70x46 cm. Signováno vlevo dole V. Najman 1943. Rámováno.
Stav: Rám i malba mírně poškozeny.
Zajímavé dílo, které vzniklo ve válečných letech, zaujme lehce romantizujícím stylem. Kompozice spolu s umírněnou barevností působí celistvě. Námět dává prostor pro fantazii.