V. Najman - Unavený po cestě

Olej na plátně, 70x46 cm. Signováno vlevo dole V. Najman 1943. Rámováno.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

Zajímavé dílo, které vzniklo ve válečných letech, zaujme lehce romantizujícím stylem. Kompozice spolu s umírněnou barevností působí celistvě. Námět dává prostor pro fantazii.

59755. Unavený po cestě
Dražba ukončena:26.05.2021 19:45:45
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 000 Kč