V. Najman

59755. Unavený po cestě

popis: Olej na plátně, 70x46 cm. Signováno vlevo dole V. Najman 1943. Rámováno.
Zajímavé dílo, které vzniklo ve válečných letech, zaujme lehce romantizujícím stylem. Kompozice spolu s umírněnou barevností působí celistvě. Námět dává prostor pro fantazii.

pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

zbývá: 18 dnů, 15 hodin

konec dražby: 26.05.2021 19:21:00

vyvolávací cena: 500 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 500 Kč

500 Kč 06.05.2021 13:24:56 8462